Tusz HP 727 do Designjet T920/1500/2500 | 130ml | photo black
5 w magazynie
Oryginalny, czarny fotograficzny tusz firmy HP.
Opakowanie typu blister, pozwala powiesić tusz na stojaku – istotne dla sklepów.
Typ produktu: Oryginalny
Producent: HP
Kolor: photo black
Kod OEM: 727
Ilość w opakowaniu: 1
Parametry kopiowania 130
Technologia druku: atramentowa
5 w magazynie
SKU: B3P23A
VAT: 23%
Brand: HP
Worki na śmieci STELLA, ekologiczne, 120 l, 25 szt., niebieski
Etykiety A4 Emerson białe 105x48 (100) 12 etykiet na stronie NR. 31
Kamizelka ostrzegawcza DONAU SAFETY, rozm. M, żółta
Malowanie po numerach BRUSHME, 40x50 cm, wieczorny blask Wenecji, 1 szt.
Kalkulator biurowy DONAU TECH, CI-SDC444S, 12-cyfr. wyświetlacz, wym. 190x143x40 mm, czarny
Kalkulator naukowy CASIO FX-350CEX, 379 funkcji, 77x166mm, czarny
Kalkulator biurowy VECTOR KAV VC-812, 12-cyfrowy, 101x124mm, czarny
Blok do MALOWANIA OXFORD A4 20k 120G biały
Zszywacz LEITZ 5500 czerwony 24-26/6 do 30 kartek
Zakładki indeksujące Stick"n w podajniku 45X25mm 50 zielone
Przekładki indeksujące Stick"n przeźroczyste 38X51mm 4 kolory
Puzzle edukacyjne GŁOWALA, mapa Świata, 260 elementów, 60x40cm
Podkładka na biurko GŁOWALA, mapa polityczna Świata, 58x38cm
Łyżka drewniana 100 szt 15.5 cm VT-SP6
Globus konturowy z objaśnieniem GŁOWALA, podświetlany, śr. 250mm, w pudełku
Zakładki indeksujące Stick"n w podajniku 45X12mm 140/4 kolory
Dziurkacz LEITZ 5008-25 czerwony 25 kartek
Pokrywka CPLA do kubka papierowego 250ml biała. op. 50 szt. 100% biodegradowalna
Globus polityczno-fizyczny GŁOWALA, podświetlany, plast. niska stopka, śr. 320mm, w pudełku, z aplikacją AR
Koperta B5 HK (odrywany pasek) brązowa (500szt)
Koperta B5 SK (Samoklejąca) biała (25szt)
Zakreślacz STABILO swing cool. fluorescencyjny różowy
Preparat CLINEX Nano Protect Silver Odour Killer, do neutralizacji zapachów, fresh, 1l
Pudła do akt Fellowes 80mm
Pudełko Esselte BOXY 100 niebieskie
Odświeżacz powietrza GENERAL FRESH AROLA GEL FRESH DYNIA 150g ZIELONA HERBATA
Księga korespondencyjna WARTA 300k Brąz
Tusz HP 51604A do Quietjet/Plus, Thinkjet, Scanjet N9120 | 3ml | black