Tusz HP 727 do Designjet T920/1500/2500 | 130ml | matte black
11 w magazynie
Oryginalny, czarny matowy tusz firmy HP.
Opakowanie typu blister, pozwala powiesić tusz na stojaku – istotne dla sklepów.
Typ produktu: Oryginalny
Producent: HP
Kolor: matte black (matowy czarny)
Kod OEM: 727
Ilość w opakowaniu: 1
Parametry kopiowania 130
Technologia druku: atramentowa
11 w magazynie
SKU: B3P22A
VAT: 23%
Brand: HP
Zakładki indeksujące Stick"n w podajniku 45X25mm 50 zielone
Kalkulator naukowy CASIO FX-82CEX, 379 funkcji, 77x166mm, czarny
Globus polityczny GŁOWALA, podświetlany, plast. niska stopka, śr. 320mm, w pudełku
Zszywacz LEITZ średni 5502 czerwony 24-26/6 30 kartek
Globus polityczny GŁOWALA, podświetlany, śr. 250mm, w pudełku
Kalkulator biurowy DONAU TECH, CI-CT555N, 12-cyfr. wyświetlacz, wym. 136x134x28 mm, czarny
Karton ozdobny Gładki kremowy 250g A4 20ark. 202802 GALERIA PAPIERU
Globus polityczno-fizyczny GŁOWALA, podświetlany, śr. 250mm, w pudełku, z aplikacją AR
Globus konturowy z objaśnieniem GŁOWALA, podświetlany, śr. 250mm, w pudełku
Antyrama MEMOBOARDS plexi 600mm x 800mm
Teczka do akt osobowych 2 ringi 2cm czerwona TD-12-07 BIURFOL
Kieszeń samoprzylepna 105x60mm na wizytówkę otwierana z góry 10szt. 3L 10116
Brelok TROIKA Tabby, metal, szary
Długopis wielozadaniowy TROIKA Construction, żółty
Poduszka do pieczątek Trodat 9052 110x70 mm. czarna
Brelok TROIKA Clever Key, na 6 kluczy, 6 funkcji, niebieski
Tusz HP 727 do Designjet T920/1500/2500 | 130ml | magenta
Toner Asarto do Brother 2010 | TN2010 | 1000 str. | black
Etykiety do drukarek igłowych APLI, 88,9x36mm, 1-kolumna, prostokątne, białe