Głowica HP 72 Vivera do Designjet T610/1100/1200/1300 | matte black + yellow
7 w magazynie
Oryginalna głowica matowa czarna i żółta firmy HP.
Przeznaczony do stosowania w drukarkach atramentowych.
Opakowanie typu blister, pozwala powiesić tusz na stojaku – istotne dla sklepów.
Typ produktu: Oryginalny
Producent: HP
Kolor: yellow (żółty)
Typ: 72
Ilość w opakowaniu: 1
Technologia druku: atramentowa
Kompatybilne urządzenia: HP DesignJet T1100 24in. – 44in.; HP DesignJet T1100 ps 24in. – 44in.; HP DesignJet T1120; HP DesignJet T1120 HD MFP 44in.; HP DesignJet T1120 ps 24in.; HP DesignJet T1120 ps 44in.; HP DesignJet T1200; HP DesignJet T1200 HD; HP DesignJet T1300 ePrinter; HP DesignJet T1300 PostScript ePrinter 44 in; HP DesignJet T2300 eMFP; HP DesignJet T2300 PostScript eMFP; HP DesignJet T610 24in. – 44 in.; HP DesignJet T620; HP DesignJet T770; HP DesignJet T790 ePrinter 24In; HP DesignJet T790 ePrinter 44In; HP DesignJet T790 PostScript ePrinter 24In; HP DesignJet T790 PostScript ePrinter 44In; HP DesignJet T795 ePrinter 44In;
Waga brutto: 0,11
7 w magazynie
SKU: C9384A
VAT: 23%
Brand: HP
Podróżna koszulka Leitz WOW. rozmiar S. niebieska TRAVEL
Zszywacz EAGLE 205 24-26/6 czerwony
PRONTO Spray przeciw kurzowi Lawendowy 300ml
Logitech M185 mysz optyczna | bezprzewodowa | USB | black-grey
Kubek papierowy zimne gorące biały 150ml, op. 100szt.
Folia FELLOWES do laminacji A5 (100) grubośc 80mic
Rękawice Contour Avenger MCR, montażowe, rozm. 7, szare
Etykiety uniwersalne APLI, 105x148mm, prostokątne, białe 100 ark.
Koszulka BIURFOL B4 z klapką (25szt)
Tusz Asarto do Brother 123M | LC123M | 600 str. | magenta
Rękawice Contour Avenger MCR, montażowe, rozm. 9, szare
Pióro żelowe GRAND GR101 czarne
Rękawice diagnostyczne Nitrile niebieskie 100szt. . rozmiar S
Płyn CLINEX Textile, do dywanów i tapicerki, 1l
Papier Color Copy format A3 250G 125 arkuszy
Taśma ostrzegawcza 100mm x100m biało/czerwona
1. Kawa LAVAZZA Qualita ORO 1kg 100% ARABICA Intensywność 5
5. PRONTO Spray przeciw kurzowi Wood Classic 300ml
Serwetki BULKYSOFT 24x24mm 2 warstwy zielony (100szt)