Głowica HP 72 Vivera do Designjet T610/1100/1200/1300 | magenta + cyan
8 w magazynie
Oryginalna głowica błękitna i purpurowa firmy HP.
Przeznaczony do stosowania w drukarkach atramentowych.
Opakowanie typu blister, pozwala powiesić tusz na stojaku – istotne dla sklepów.
Typ produktu: Oryginalny
Producent: HP
Kolor: cyan (błękitny)
Typ: 72
Ilość w opakowaniu: 1
Technologia druku: atramentowa
Kompatybilne urządzenia: HP DesignJet T1100 24in. – 44in.; HP DesignJet T1100 ps 24in. – 44in.; HP DesignJet T1120; HP DesignJet T1120 HD MFP 44in.; HP DesignJet T1120 ps 24in.; HP DesignJet T1120 ps 44in.; HP DesignJet T1200; HP DesignJet T1200 HD; HP DesignJet T1300 ePrinter; HP DesignJet T1300 PostScript ePrinter 44 in; HP DesignJet T2300 eMFP; HP DesignJet T2300 PostScript eMFP; HP DesignJet T610 24in. – 44 in.; HP DesignJet T620; HP DesignJet T770; HP DesignJet T790 ePrinter 24In; HP DesignJet T790 ePrinter 44In; HP DesignJet T790 PostScript ePrinter 24In; HP DesignJet T790 PostScript ePrinter 44In; HP DesignJet T795 ePrinter 44In;
Waga brutto: 0,11
8 w magazynie
SKU: C9383A
VAT: 23%
Brand: HP
Uniwersalny płyn CLINEX Floral, do mycia podłóg, Citro, 1l
Akumulator ENERGIZER Extreme, AA, HR6, 1,2V, 2300mAh, 4szt.
Herbata DILMAH 20T Aromat Wanilii
Kamizelka ostrzegawcza BEESWIFT, rozm. XXXL, pomarańczowa
Ręcznik V ELLIS Professional 3000 biały/ wzór fiolet
Świeca stołowa długa ryflowana DONAU HOME, 25x300 mm, 4 szt., szara
Klej w sztyfcie GRAND 36G
Tusz HP 72 Vivera do Designjet T610/1100/1200/1300 | 130ml | photo black
Akumulator ENERGIZER Extreme, AAA, HR03, 1,2V, 800mAh, 4szt.
Koszulka BANTEX A4 zasuwana na suwak Bantex (10szt)
Masa samoprzylepna PATAFIX 50g UHU 43500 (80kwadratów)
Akumulator ENERGIZER Extreme, AA, HR6, 1,2V, 2300mAh, 2szt.
Kamizelka ostrzegawcza BEESWIFT, rozm. S, pomarańczowa
Ciastka ŁAKOTKI ZŁOTOKŁOSE owsiane 171g
Napój sojowy original ALPRO 1L
Teczka akt osobowych Biurfol 2 ringi grzbiet 3CM ciemno zielona
DŁUGOPIS PARKER IM BLACK CT
Akumulator ENERGIZER Power Plus, AA, HR6, 1,2V, 2000mAh, 4szt.
Marker Staedtler 351-2 czerwony
Marker Staedtler 351 WP4 4 szt w etui
Art AM-92C mysz optyczna | bezprzewodowo | USB | white
Herbata DILMAH 20T Earl Grey
Mleko MLECZARNIA UHT 2% 1l
Tusz Asarto do Brother 985C | LC985C | 1200 str. | cyan
Kamizelka ostrzegawcza BEESWIFT, rozm. XL, pomarańczowa
Herbata DILMAH PICK"N"MIX zestaw 120 torebek 6 smaków
4. ELLIS Ręcznik w roli 120 metrów 2w celuloza biały
Komplet wkładów do gąbki NOBO xsk017 (10szt)
Logitech klawiatura K120 | przewodowa | USB | black
Wafle Familijne Kakaowe 180g
Toner Asarto do Brother 2210 | TN2210 | 1200 str. | black
Toner Asarto do Brother 2010 | TN2010 | 1000 str. | black
Farba CARIOCA TEMPERA 500ml złota (ko027/26) 170-2217
Herbata DILMAH 20T Aromat Mięta
Poduszka do pieczątek Trodat 9051 90X50 MM. czarna
Ręcznik ZZ KATRIN biały Classic 25%maku 35298