Tusz HP 727 do Designjet T920/1500/2500 | 130ml | photo black
5 w magazynie
Oryginalny, czarny fotograficzny tusz firmy HP.
Opakowanie typu blister, pozwala powiesić tusz na stojaku – istotne dla sklepów.
Typ produktu: Oryginalny
Producent: HP
Kolor: photo black
Kod OEM: 727
Ilość w opakowaniu: 1
Parametry kopiowania 130
Technologia druku: atramentowa
5 w magazynie
SKU: B3P23A
VAT: 23%
Brand: HP
Zakreślacz STABILO swing cool. fluorescencyjny żółty
Teczki ESSELTE zawieszana (10szt) mix kolorów
Zszywacz LEITZ 5501 niebieski 24-26/6 25 kartek
Zszywacz EAGLE S5023B 20k 24/6 czarny
Toner Asarto do Brother 2220 | TN2220 | 2600 str. | black
Globus zoologiczny z opisem GŁOWALA, śr. 220mm, w pudełku, z aplikacją AR
Kalkulator biurowy DONAU TECH OFFICE, CI-CMB1001BK, 10-cyfr. wyświetlacz, wym. 137x101x30mm, czarny
Teczka Akt Osobowych ABCDE, oklejana, sztywny grzbiet, z treścią bordo
Globus polityczno-fizyczny GŁOWALA, podświetlany, plast. niska stopka, śr. 320mm, w pudełku, z aplikacją AR
Zszywacz LEITZ 5500 szary 24-26/6 do 30 kartek
Toner Asarto do Brother 2310BN | TN2310 | 1200 str. | black
Karton ozdobny Milano biały 230g A4 20ark. 203801 GALERIA PAPIERU
Globus polityczno-fizyczny GŁOWALA, podświetlany, śr. 250mm, w pudełku, z aplikacją AR
Podkładka na biurko GŁOWALA, mapa z trasami odkrywców, 58x38cm
Karton ozdobny Sukno kremowy 180g A4 20ark. 204102 GALERIA PAPIERU
Globus polityczny GŁOWALA, śr. 220mm, w pudełku, z aplikacją AR
Kalkulator biurowy VECTOR KAV VC-812, 12-cyfrowy, 101x124mm, czarny
Toner Asarto do Brother 3170 | TN3170 | 7000 str. | black
Globus fizyczny 3D GŁOWALA, podświetlany, śr. 250mm, w pudełku
Zakreślacz STABILO swing cool. fluorescencyjny zielony
Globus fizyczny GŁOWALA, śr. 220mm, w pudełku, z aplikacją AR