Tusz HP 727 do Designjet T920/1500/2500 | 130ml | photo black
5 w magazynie
Oryginalny, czarny fotograficzny tusz firmy HP.
Opakowanie typu blister, pozwala powiesić tusz na stojaku – istotne dla sklepów.
Typ produktu: Oryginalny
Producent: HP
Kolor: photo black
Kod OEM: 727
Ilość w opakowaniu: 1
Parametry kopiowania 130
Technologia druku: atramentowa
5 w magazynie
SKU: B3P23A
VAT: 23%
Brand: HP
Zszywki LEITZ 5570 24/6 1000szt
Dziurkacz LEITZ 5038-85 szary 16k
Rękawice Contour Avenger MCR, montażowe, rozm. 8, szare
Malowanie po numerach BRUSHME, 40x50 cm, tulipany Amsterdamu, 1 szt.
Bloczek kostka biala klejona na boku 85x85x35 mm
Naboje do piór SCHNEIDER, 6 szt., czarny
Naboje STANDARD (8 szt) niebieski floryda
Marker Pilot dwustrony CD/DVD SC-TM czarn
1. Kawa LAVAZZA Crema Aroma 1kg ziarno 50% Arabica - 50% Robusta
Gablota filcowa wewnętrzna Nobo Premium Plus 6xA4. szara
Karton ozdobny Iceland kremowy 220g A4 20ark. 200602 GALERIA PAPIERU
Gablota filcowa wewnętrzna Nobo Premium Plus 8xA4. niebieska
Rękawice diagnostyczne Nitrile niebieskie 100szt. rozmiar M *
Folia ARGO laminacyjna błyszcząca 80mic (100szt) 60x95
Notatnik Leitz Complete w rozmiarze iPad. w kratkę. czarny
Vileda Szczotka DuActiva Classic bez drążka 151221 175565
Vileda zmywaki stalowe Glitzi Spiral INOX 3 szt. 160561
Tusz HP 727 do Designjet T920/1500/2500 | 130ml | yellow
Antyrama MEMOBOARDS plexi ( A4 ) 210mm x 297mm
Blok do MALOWANIA OXFORD A4 20k 120G biały
Nóż precyzyjny APLI Hobby Knife, skalpel, czerwony
Worki na śmieci STELLA, ekologiczne, 35 l, 15 szt., czarny
Odświeżacz powietrza GENERAL FRESH AROLA GEL FRESH DYNIA 150g BEZ
Głowica HP 72 Vivera do Designjet T610/1100/1200/1300 | magenta + cyan
Klipy biurowe GRAND 41mm (12szt)
Folia ARGO laminacyjna błyszcząca 80mic (100szt) rozmiar A3 303x426
Notatnik Leitz Complete A5. w kratkę. czerwony
Koszulki ESSELTE A4 na suwak (5szt)
Tusz HP 51604A do Quietjet/Plus, Thinkjet, Scanjet N9120 | 3ml | black
Kredki FIORELLO Super soft 24 kolorów trójkątna 170-2188
Folia ARGO laminacyjna błyszcząca 100mic (100szt) rozmiar 80x120
Torba pilotka WENGER Potomac, 17", 440x420x250mm, czarna
Toner Asarto do Brother 2010 | TN2010 | 1000 str. | black
Toner Asarto do Brother 325YN | TN325Y | 3500 str. | yellow
Korektor PENTEL w taśmie 12 m
Skoroszyt karton zawieszkowy A4 pełny 50szt haki metalowe 250g
Klipy biurowe GRAND 32mm (12szt)
Karton ozdobny Gładki biały 250g A4 20ark. 202801 GALERIA PAPIERU
Ołówek Staedtler Noris twardość B
Szklana magnetyczna gablota wewnętrzna Nobo 4 x A4
Rękawice diagnostyczne Nitrile niebieskie 100szt. . rozmiar L
Tusz HP 727 do Designjet T920/1500/2500 | 130ml | magenta
Folia ARGO laminacyjna błyszcząca 80mic (100szt) rozmiar A6 111x154
Rękawice diagnostyczne Nitrile niebieskie 100szt. . rozmiar S
Papier xero A4 COLOR COPY 120g (250 arkuszy)
PRONTO Spray przeciw kurzowi Lawendowy 300ml
Księga korespondencyjna WARTA 300k zielona
Notatnik OXFORD A4+ 80k kratka
Kredki trójkątne MAPED COLORPEPS 24kolorów 183224
Cyrkiel MAPED STOP SYSTEM z ołówkiem
Folia FELLOWES do laminacji A4 (100) grubośc 100mic
Szklana korkowa gablota wewnętrzna Nobo 9 xA4
Tusz HP 711 do Designjet T120/520 | 80ml | black
Odświeżacz powietrza CLINEX Scent Hawajska Wanilia, skoncentrowany, 500ml
Tusz HP 727 do Designjet T920/1500/2500 | 130ml | matte black
Globus fizyczny GŁOWALA, podświetlany, śr. 250mm, w pudełku
Antyrama MEMOBOARDS plexi (B2)500mm x 700mm