Tusz HP 727 do Designjet T920/1500/2500 | 130ml | grey
10 w magazynie
Oryginalny, szary tusz firmy HP.
Opakowanie typu blister, pozwala powiesić tusz na stojaku – istotne dla sklepów.
Typ produktu: Oryginalny
Producent: HP
Kolor: grey (grafitowy)
Kod OEM: 727
Ilość w opakowaniu: 1
Parametry kopiowania 130
Technologia druku: atramentowa
10 w magazynie
SKU: B3P24A
VAT: 23%
Brand: HP
Teczka akt osobowych Biurfol 2 ringi grzbiet 3CM granatowa
Gablota korkowa wewnętrzna Nobo Premium Plus 8xA4 1
Klipy biurowe GRAND 51mm (12szt)
Klipy do dokumentów OFFICE PRODUCTS, 25mm, 12szt., czarne
Marker do płyt CD/DVD SCHNEIDER Maxx 244, 0,7mm, czarny
Szklana magnetyczna gablota zewnętrzna Nobo 4 x A4
Szklana korkowa gablota wewnętrzna Nobo 6 xA4
Antyrama MEMOBOARDS plexi (B2)500mm x 700mm
Tusz HP 72 Vivera do Designjet T610/1100/1200/1300 | 130ml | photo black
Rękawice Contour Avenger MCR, montażowe, rozm. 10, szare
Zszywacz LEITZ średni 5502 czerwony 24-26/6 30 kartek
Klipy biurowe GRAND 15 mm (12szt)