Tusz HP 72 Vivera do Designjet T610/1100/1200/1300 | 130ml | photo black
10 w magazynie
Oryginalny, czarny tusz fotograficzny firmy HP.
Opakowanie typu blister, pozwala powiesić tusz na stojaku – istotne dla sklepów.
Typ produktu: Oryginalny
Producent: HP
Kolor: photo black
Typ: 72
Ilość w opakowaniu: 1
Parametry kopiowania 130
Technologia druku: atramentowa
Kompatybilne urządzenia: HP DesignJet T1100 24in. – 44in.; HP DesignJet T1100 ps 24in. – 44in.; HP DesignJet T1120; HP DesignJet T1120 HD MFP 44in.; HP DesignJet T1120 ps 24in.; HP DesignJet T1120 ps 44in.; HP DesignJet T1200; HP DesignJet T1200 HD; HP DesignJet T1300 ePrinter; HP DesignJet T1300 PostScript ePrinter 44 in; HP DesignJet T2300 eMFP; HP DesignJet T2300 PostScript eMFP; HP DesignJet T610 24in. – 44 in.; HP DesignJet T620; HP DesignJet T770; HP DesignJet T790 ePrinter 24In; HP DesignJet T790 ePrinter 44In; HP DesignJet T790 PostScript ePrinter 24In; HP DesignJet T790 PostScript ePrinter 44In; HP DesignJet T795 ePrinter 44In;
Waga brutto: 0,24
10 w magazynie
SKU: C9370A
VAT: 23%
Brand: HP
Etykiety Avery Zweckform 64.6*33.8 (100)
Tusz Asarto do Brother 1000BK | LC1000BK | 1023 str. | black
Masa mocująca FABER CASTELL TACK-IT 50g
Plastry VISCOPLAST MINIFOL 72x25mm, 100szt.
Tusz HP 727 do Designjet T920/1500/2500 | 130ml | magenta
Taśma ostrzegawcza 100mm x100m biało/czerwona