Etykieta Avery Zweckform A4 L4773REV-20 63.5×33.9
Usuwalne etykiety Heavy Duty Avery Zweckform
SKU: etk4680
VAT: 23%
Brand: AVERY ZWECKFORM
Opakowanie: op
Kod dostawcy: L4773REV-20
Powiązane produkty
Podobne produkty
Etykiety Avery Zweckform
Etykiety Avery Zweckform 210*148 białe (100)
Etykiety Avery Zweckform
Etykiety Avery Zweckform 105*42.3 białe (100)
Etykiety Avery Zweckform uniwersalne A4. 100 ark./op.. 105 x 41 mm. białe
0 out of 5(0)Specyfikacja Wymiary105 x 41 mm ZawartośćEtykiet: 1.400 / Arkuszy: 100 Rodzaj zadrukuatramentowe laserowe kolorowe Kod do oprogramowania3477 Rodzaj klejutrwałe przyleganie Kolorbiały Wykonany zPapier Elementyultragrip Kształtprostokątny WymiaryA4 Przyjazny dla środowiskaFSC Bielony...SKU: etk1120 -
Etykiety Avery Zweckform 70*35(100)
Gąbki do zmywania ANNA ZARADNA, owalne kolorowe, 5szt., mix
Ciastka ŁAKOTKI DESEROWE 168g
Ręcznik ZZ KATRIN biały 100% Celuloza 61649
Tusz NORIS do stępli 110 fiolet 25ml
Herbata DILMAH 20T Aromat Wiśnia i Migdał
Etykiety Avery Zweckform 70*36(100)
CAVOLINE GRIP 30 taśma rzep do spinania kabli 1m x 30mm 503301
Kalkulator biurowy DONAU TECH OFFICE, CI-CDB1601BK, 16-cyfr. wyświetlacz, wym. 201x155x35mm, czarny
Laminator LEITZ iLam Home Office A3 szary
Klej TOMA żelowy w sztyfcie 21g
Kostka samoprzylepna DOTTS 75x75 400 kartek tęczowa (NSKT/D)
Rękawice kuchenne STELLA, zapach lawendy, rozmiar S, lawendowy
Kalkulator biurowy DONAU TECH OFFICE, CI-CMB801BK, 8-cyfr. wyświetlacz, wym. 137x101x30mm, czarny
Kawa LAVAZZA Espresso mielona 250G
Globus nieba z objaśnieniem GŁOWALA, podświetlany, śr. 250mm, w pudełku
Etykiety uniwersalne MULTI 3,70x42,4mm, prostokątne, białe 100 ark.
Etykiety uniwersalne MULTI 3, 63,5x46,6mm, zaokrąglone, białe
Zakładki indeksujące Stick"n 8kolorów x 25szt neon (paski+strzałki)
Vileda zmywaki Tip-Top 5 szt. 142817 173845
Etykiety uniwersalne MULTI 3, 97x67,7mm, prostokątne, białe 100 ark.
Wiadro ANNA ZARADNA, z wyciskaczem, 14 l, mix kolorów
Etykiety uniwersalne MULTI 3, 99,1x57mm, zaokrąglone, białe
CAVOLINE CLIP 4 samoprzylepne klipsy na 4 kable 504037
Bloczek wkład kolorowy do pojem. 8.5x8.5 (10szt) nieklejony
Rękawice diagnostyczne Nitrile niebieskie 100szt. . rozmiar S
Bloczek kostka klejona biała rozmiar 8.5x8.5 (10szt)
Bloczek samoprzylepny Stick"n76X76mm 360 stopni niebieski
Etykiety uniwersalne MULTI 3,105x29mm, prostokątne, białe 100 ark.
Worki na śmieci z uszami ANNA ZARADNA, zapach miętowy, 35 l, 20 szt., miętowy
Herbata DILMAH 20T Aromat Maliny
Ścierki uniwersalne ANNA ZARADNA, 10 szt., mix
CAVOLINE GRIP TIE opaska rzep do spinania kabli 200 mm x 10 mm 503601
CAVOLINE GRIP 20 taśma rzep do spinania kabli 1m x 20 mm 503202
Etykiety uniwersalne MULTI 3, 48,5x16,9mm, prostokątne, białe 100 ark.
Sprężone powietrze Q-CONNECT, palne, 400ml
CHAMPION Sok cytrynowy 100% 10szt