Bolce do dziurkacza HDP-2320N KANGARO, 2szt.
Availability:
12 w magazynie
bolce do dziurkacza HDP-2320N
2 szt. w j.s.
12 w magazynie
SKU: KAKC320N121
VAT: 23%
Brand: KANGARO
Zakładki indeksujące Stick"n w podajniku 45X25mm 50 zielone
Kalkulator naukowy CASIO FX-82CEX, 379 funkcji, 77x166mm, czarny
Globus polityczny GŁOWALA, podświetlany, plast. niska stopka, śr. 320mm, w pudełku
Zszywacz LEITZ średni 5502 czerwony 24-26/6 30 kartek
Globus polityczny GŁOWALA, podświetlany, śr. 250mm, w pudełku
Kalkulator biurowy DONAU TECH, CI-CT555N, 12-cyfr. wyświetlacz, wym. 136x134x28 mm, czarny
Karton ozdobny Gładki kremowy 250g A4 20ark. 202802 GALERIA PAPIERU
Globus polityczno-fizyczny GŁOWALA, podświetlany, śr. 250mm, w pudełku, z aplikacją AR
Globus konturowy z objaśnieniem GŁOWALA, podświetlany, śr. 250mm, w pudełku
Antyrama MEMOBOARDS plexi 600mm x 800mm
Teczka do akt osobowych 2 ringi 2cm czerwona TD-12-07 BIURFOL
Kieszeń samoprzylepna 105x60mm na wizytówkę otwierana z góry 10szt. 3L 10116
Brelok TROIKA Tabby, metal, szary
Długopis wielozadaniowy TROIKA Construction, żółty
Poduszka do pieczątek Trodat 9052 110x70 mm. czarna
Brelok TROIKA Clever Key, na 6 kluczy, 6 funkcji, niebieski
Tusz HP 727 do Designjet T920/1500/2500 | 130ml | magenta
Toner Asarto do Brother 2010 | TN2010 | 1000 str. | black
Etykiety do drukarek igłowych APLI, 88,9x36mm, 1-kolumna, prostokątne, białe
Tusz PELIKAN zielony
Kawa mielona JACOBS KRONUNG 500 g
Toner Asarto do Brother 1030BK | TN1030 | 1000 str. | black
Folia ARGO laminacyjna błyszcząca 80mic (100szt) rozmiar A4 216x303
Długopis PENTEL BK 77 niebieski
Herbata DILMAH 20T Aromat Czarna Pożeczka
Skoroszyt ELBA gruby karton 1szt niebieski
Płyn CLINEX Wood&Panel, do mycia laminowanych podłóg drewnianych i lakierowanych, 1l
Etykiety Avery Zweckfrom 105*148 białe (100)
Folia FELLOWES do laminacji A5 (100) grubośc 80mic
Tusz HP 727 do Designjet T920/1500/2500 | 130ml | grey
Vileda Wiaderko z wyciskaczem Ultramax 157870
Brulion BANTEX BUDGET A4 96 kartek 60gr. 400116557
Tusz HP 726 do Designjet T1200/2300 | 300 ml | black matte
Kawa mielona LAVAZZA ESPRESSO puszka 250 g
Cukierki mini MINI FRUITY twarde owocowe 1kg
Kubki papierowe dwuwarstwowe biało-brązowe 25 szt 300/400 ml VDW-12
Paluszki słone LAJKONIK 200g
Jałowe kompresy gazowe VISCOPLAST, bawełniane, 17-nitkowe, 8 warstw 5x5cm, 3szt.
Folia FELLOWES do laminacji A3 (100) grubośc 100mic
Ciastka ŁAKOTKI DESEROWE 168g
Herbata DILMAH 20T Aromat Mięta
Etykiety DYMO na identyfika imienny biała 41*89
Folia ARGO laminacyjna błyszcząca 100mic (100szt) 60x95
Vileda Pucerka/ściereczka okienna 1szt 162401
Kredki plastikowe Colorpeps 24 kolorów 862013 MAPED
Kawa WOSEBA TI MERITI, GUSTO RAFFIANTO, ziarnista, 500g
Herbata DILMAH 20T Aromat Brzoskwinia
DELICJE Szampańskie wiśnia 147g
Ciastka Pieguski 135g Czekolada i rodzynki
Logitech klawiatura K280E US INTL Comfot USB | przewodowa |
Długopis CORVINA niebieski (50szt)
CHAMPION Sok cytrynowy 100% 10szt