Bolce do dziurkacza HDP-2320N KANGARO, 2szt.
Availability:
12 w magazynie
bolce do dziurkacza HDP-2320N
2 szt. w j.s.
12 w magazynie
SKU: KAKC320N121
VAT: 23%
Brand: KANGARO
Zakładki indeksujące Stick"n w podajniku 45X25mm 50 zielone
Kalkulator naukowy CASIO FX-82CEX, 379 funkcji, 77x166mm, czarny
Globus polityczny GŁOWALA, podświetlany, plast. niska stopka, śr. 320mm, w pudełku
Zszywacz LEITZ średni 5502 czerwony 24-26/6 30 kartek
Globus polityczny GŁOWALA, podświetlany, śr. 250mm, w pudełku
Kalkulator biurowy DONAU TECH, CI-CT555N, 12-cyfr. wyświetlacz, wym. 136x134x28 mm, czarny
Karton ozdobny Gładki kremowy 250g A4 20ark. 202802 GALERIA PAPIERU
Globus polityczno-fizyczny GŁOWALA, podświetlany, śr. 250mm, w pudełku, z aplikacją AR
Globus konturowy z objaśnieniem GŁOWALA, podświetlany, śr. 250mm, w pudełku
Antyrama MEMOBOARDS plexi 600mm x 800mm
Teczka do akt osobowych 2 ringi 2cm czerwona TD-12-07 BIURFOL
Kieszeń samoprzylepna 105x60mm na wizytówkę otwierana z góry 10szt. 3L 10116
Brelok TROIKA Tabby, metal, szary
Długopis wielozadaniowy TROIKA Construction, żółty
Poduszka do pieczątek Trodat 9052 110x70 mm. czarna
Brelok TROIKA Clever Key, na 6 kluczy, 6 funkcji, niebieski
Tusz HP 727 do Designjet T920/1500/2500 | 130ml | magenta
Toner Asarto do Brother 2010 | TN2010 | 1000 str. | black
Etykiety do drukarek igłowych APLI, 88,9x36mm, 1-kolumna, prostokątne, białe
Temperówka MAPED SHAKER plastikowa z pojemnikem jeden otwór
Herbata Dilmah 20T Zielona
Tusz HP 727 do Designjet T920/1500/2500 | 130ml | cyan
Długopis BIC ORANGE czarny
Etykiety Avery Zweckform 105*57 białe (100)
Toner Asarto do Brother 325BN | TN325BK | 4000 str. | black
Vileda Wiaderko z wyciskaczem Torsion Power 128767
Vileda zmywak Pur Active 2 szt. 169474
Pokrywka CPLA do kubka papierowego 100ml biała. op. 50 szt. 100% biodegradowalna
Etykiety Avery Zweckform 210*297 białe (100) A4
Vileda Szczotka Uniwersalna 2w1 bez drążka 169340 175559
Herbata DILMAH 20T Aromat Brzoskwinia
Kredki FIORELLO JUMBO Super soft 12 kolorów trójkątna JUMBO 170-2218
Ciastka JEŻYKI 140g Cafe
Ciastka ŁAKOTKI KAKAO 168g
Ciastka ŁAKOTKI DESEROWE 168g
Ołówek Staedtler Noris twardość H
Folia FELLOWES do laminacji A3 (100) grubośc 100mic
Paluszki słone LAJKONIK 200g
Tusz HP 711 do Designjet T120/520 | 29ml | cyan
Mieszadełka drewniane 1000 szt 15 cm 31515
Słodkie serduszka TAGO, 2,5kg
Zestaw trzech tuszy HP 711 do Designjet T120/520 | 3 x 29ml | magenta
Pudełko Leitz Click A4 282*200*369mm czarne