O nas

Nasza firma działa na rynku już od 2004 roku. Jak sama nazwa wskazuje, 4Office specjalizuje się w dostarczaniu wyposażenia dla biur – ale nie tylko. Z usług naszego sklepu internetowego korzystają również szkoły, uczelnie wyższe, urzędy i inne instytucje. Wszystkim tym placówkom zapewniamy niezbędne do codziennej pracy narzędzia, takie jak:

- artykuły biurowe,

- artykuły spożywcze,

- tusze i tonery do drukarek,

- środki czystości,

- środki ochrony indywidualnej.

Praca ze sprzętem komputerowym oraz sporządzanie dużej liczby dokumentów na co dzień wymaga dostępu do najwyższej jakości materiałów, dlatego warto współpracować z zaufanymi dostawcami artykułów biurowych. Siedziba sklepu internetowego 4Office znajduje się w Warszawie, ale dostarczamy produkty przedsiębiorstwom, urzędom i placówkom edukacyjnym na terenie całej Polski. Jesteśmy do Państwa dyspozycji we wszystkie dni robocze, na miejscu, mailowo i telefonicznie.

Dlaczego warto współpracować z 4Office?

Nasz sklep internetowy jest rzetelnym partnerem w transakcjach handlowych. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, starając się dopasować naszą ofertę do jego potrzeb i wychodzić z inicjatywą.

Klientom, którzy nam zaufali, oferujemy:

- bazę około 30 000 produktów, w tym tuszów, tonerów oraz innych akcesoriów komputerowych,

- dogodne warunki płatności,

- szybką i terminową, a w niektórych przepadkach i darmową dostawę,

- gwarancję ceny,

- atrakcyjne rabaty przy większych zamówieniach,

- profesjonalną obsługę obejmującą możliwość indywidualnego spotkania z naszym handlowcem.